Новобудови Львова

Новобудови Львова

Львів знають як старовинне, сповнене історії місто. Але і там час не стоїть на місці. На сьогодні місто Лева користується великою популярністю серед забудовників. Одночасно там зводяться більше ста нових житлових будинків. Новобудови Львова вражають своєю різноманітністю. Там можна знайти будинки зроблені під  «старовину», елегантні висотки біля парків і зовсім сучасні – на окраїнах міста.

Ціна і якість новозбудованого житла у Львові

Велика кількість нових будинків, кількість яких постійно зростає, примушує забудовників відповідальніше підходити до своєї роботи. Завдяки високій конкуренції, у покупців житла є можливість знайти по-справжньому якісно збудований дім.

Будівництвом новобудов у Львові займаються такі відомі будівельні компанії:

  • «Карпатбуд»;
  • «Будінвест»;
  • «Ріел»;
  • «Інтеграл-Буд»;
  • ЕКО-ДІМ і ін.

Ці забудовники зводять цілі житлові квартали. В них можна знайти будинки від трьох до вісімнадцяти поверхів. Різними бувають і площі квартир. Так, однокімнатну квартиру там можна знайти площею від 30 до 70 м2. Двокімнатну – від 60 до 120 м2.

Ціни на житло у Львові повністю залежать від престижності компанії забудовника і розташування житлового кварталу. Так, найдорожчою вважається нерухомість у районах біля парку Шевченка, на вулиці Коновальця і вулиці Парковій. Там будинки і справді вважаються елітними. Їх ціни коливаються біля 35 000 грн. за квадратний метр.

Більш дешеві квартири продаються на околицях міста. Там невелику двокімнатну квартиру можна купити за 40-45 тисяч доларів.

Список новобудов Львова

І хоч забудовники починають продаж квартир зразу ж після отримання всіх дозволів, задовго навіть до початку будівництва, вільного житла у продажі є достатньо. Невеликий попит на житло в новобудовах зумовлює їх власників проводити різноманітні акції.

Для тих, хто саме вибирає в якій частині Львова найкраще купувати житло, наведемо список найкращих новобудов:

  1. ЖК «Парус Park». Комплекс розташований на вулиці Робітничій. Будівництво все ще ведеться. Це сучасне житло, оснащене паркінгом.
  2. Європейський квартал. Розміщений в с. Солонка біля Львова. Перша черга будівництва вже введена в експлуатацію. На території кварталу є школа, дитячий садочок, паркінг.
  3. Квартал на Голубовича. Перші пожильці уже поселені в новенькі будинки. Відкрито школу, паркінг, дитячий садок.
  4. Леополь Таун. Комплекс зведений на вулиці Стрийській. Будівництво там все ще ведеться. На території присутній паркінг. Недалеко знаходиться зупинка транспорту.